CityLife-Online.Org

|- Oferta Pa Fund Si : SMS Falas, Muzike, Albume, Dizajne, Programe, Etjera -|

 
The time now is Mon Apr 23, 2018 1:03 pm
CityLife-Online.Org Forum Index
View unanswered posts
 Forum   Topics   Posts   Last Post 
City Life  
No new posts Rregullat dhe Lajmerimet
Ketu jane rregullat dhe per cdo te re ne forumin tone ketu do ti lajmerojme antaret ... Jeni i obliguar ti respektoni rregullat ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
2 2 Mon Mar 12, 2007 12:00 am
CityLife-Online View latest post
No new posts Prezantohu
Prezantoni vetem tuaj ne forum . Ne qofse nuk prezantohesh atëher do të kesh ndalime te ndryshme naper rubrika
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
3 6 Thu Mar 15, 2007 4:15 am
CityLife-Online View latest post
No new posts Reklama
Ketu ju mund ta reklamoni web faqen tuaj , Biznesin , Ndermarrjen dhe gjera tjera ... kujdes, duhet qe logoja jone te figuroje ne faqen tuaj ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Fri Mar 02, 2007 11:54 pm
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Stafi i Forumit
Ketu mund te dikutojne vetem moderatoret dhe administratoret pra vetem antaret e stafit tone...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sun Mar 04, 2007 4:08 pm
CityLife-Online View latest post
No new posts Administratoret
Ketu flasin Administratoret dhe Moderatoret per ceshtjet me me rendesi per forumin tone dhe tuajin ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sun Mar 04, 2007 4:09 pm
CityLife-Online View latest post
No new posts Clan's Records
Ketu mund te gjeni informacione per te gjitha studiot, inqizimet dhe reperat vendor shqiptar!
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sat Mar 03, 2007 12:11 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Kerkesat dhe Ofertat
Ky forum eshte per Ofertat qe bejme ne per ju , pra ketu mund te keni shume sherbime te dobishme nga stafi yne , si dhe cdo antar mund te kerkoje ndonje sherbim dhe ne do ta shqyrtojm kerkesen patjeter ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 2 Mon Mar 12, 2007 9:52 pm
Barok View latest post
Muzikë  
No new posts Muzikë Shqip
Ketu do ti keni krejt kenget shqip prej me te vjetrave deri me te rejat , pra ato qe kan qen me pak te degjuara dhe nuk jane bere edhe hite aq te medha ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Thu Mar 15, 2007 6:38 am
CityLife-Online View latest post
No new posts Muzikë Shqip - Hite
Ketu do ti keni hitet me te degjuara ne vend , si edhe ju mund te kontriboni duke postuar ndonje hit , ose edhe mund te kerkoni hitin tuaj te preferuar ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sat Mar 03, 2007 12:21 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Muzikë Rap Shqip
Ketu keni muziken te zhanrit RAP , si dhe mund te kerkoni kesi lloj kengesh , dhe te jeni te sigurt qe do tua gjejm ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sat Mar 03, 2007 12:25 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Albume Shqip
Per ata qe e dojn nje album komplet , ketu do ti keni albumet shqip , pra ata qe i bartin ne CD kenget dhe per pune tjera orientohuni ketu ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
2 2 Sat Mar 03, 2007 12:48 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Muzika e Huaj
Ketu do te gjeni kenge te huaja , kenge prej me te ndryshmeve dhe nga zhanret e ndryshme te muzike...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sat Mar 03, 2007 3:05 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Muzika e Huaj - Hite
Kenget e huaja qe jane bere Hite te medha do ti gjeni ketu. Kerko edhe ti kengen qe te pelqen dhe ne e gjejm per ju ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sat Mar 03, 2007 3:18 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Video Clipe - Shqip
Video Klipet e kengeve shqip do ti gjeni ketu , ose edhe kerkoni ndonje videoklip dhe ne e gjejme patjeter...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
17 17 Thu Mar 15, 2007 6:37 am
CityLife-Online View latest post
No new posts Video Clipe - Të Huaja
Ketu i gjeni dhe mund te postoni video klipe te kengeve te huaja ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
24 24 Mon Mar 12, 2007 8:45 pm
Barok View latest post
No new posts Tekste të këngëve
Ktu gjeni shumë tekste të këngëve të këngëtarëve të huaj dhe shqiptar.
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
0 0 No Posts
No new posts Fotografi te kengetareve - artisteve
Shikoni fotografi te ndryshme te kengetareve te huaj dhe shqiptar
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
0 0 No Posts
Film-a  
No new posts Filma Shqip
Ketu keni filma shqip , pra vetem per antart tone do te publikojme filma nga me te ndryshmit , te zhanreve te ndryshme si aksion , komedi dhe te tjera ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
2 2 Sat Mar 03, 2007 2:40 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Filma te Huaj
Filma te huaj i keni ketu , si dhe nese ju keni ndonje filem per te postuar mundeni ne kete forum ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
3 3 Sat Mar 03, 2007 2:39 am
-|Crystal-G|- View latest post
Biseda Te Ndryshme !!  
No new posts Tema te lira
Ketu mund te diskutojm lirshem , te hapin tema per cfardo vetem se edhe ketu mos ofendoni askend ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
2 5 Fri Mar 16, 2007 5:18 am
CityLife-Online View latest post
No new posts Pyetje & Pergjegjje
Ketu mund te pyetni per problemet me PC , ose me qfardo problemi qe lidhet me internet dhe kompjuter dhe besoj se do t'iu ndihmojme...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
0 0 No Posts
No new posts Dizajn
Ketu mund te bisedoni per Scripts, Templates, Fonts, Wallpapers & Icons Monster templates, PHP scripts, Perl scripts.
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
3 3 Sat Mar 03, 2007 2:21 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Humori
Ketu mundeni me postu barcoleta , etj gjithqka mbi Humorin mund te bisedoni ketu.
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sat Mar 03, 2007 2:19 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Dashuria
Ketu mund te gjeni cka do per dashuri si vargje poezi etj.
Moderator TERMETI
2 2 Mon Mar 12, 2007 10:01 pm
Barok View latest post
No new posts Sporti
Për ata që mirren me sporte të ndryshme !
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 2 Wed Mar 14, 2007 3:50 pm
Barok View latest post
Programe  
No new posts Programe - Softwera
Ketu mundeni me postu programe te ndryshme dhe te dobishme per PC , gjithashtu para se te postoni ju lutem kontrollojeni linkun ne menyre qe ata qe i marrin ta kene me leht dhe shpejt ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
10 11 Sat Mar 03, 2007 2:45 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Lojera
Ketu mund te gjeni lojera te ndryshme per kompjuterin tuaj , ju kerkoni ne e gjejme...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
4 4 Sat Mar 03, 2007 1:57 am
-|Crystal-G|- View latest post
No new posts Chat Programe
Ketu keni programe per Messenger , Yahoo Messenger , mIRC , Paltak , Gmail dhe chat programet tjera ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
1 1 Sat Mar 03, 2007 2:07 am
-|Crystal-G|- View latest post
Shporta!  
No new posts Shporta!
Ketu jane temat e mbyllura nga stafi , ose mund te jene edhe temat e vjetra qe per momentin nuk kane dobi ...
Moderators CiTyLiFe, BiG Ganksta, TERMETI
0 0 No Posts
All times are GMT
Who is Online
Who is Online Our users have posted a total of 98 articles
We have 233 registered users
The newest registered user is DavidfoX
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Most users ever online was 29 on Mon Aug 22, 2011 2:28 pm
Registered Users: None
This data is based on users active over the past fifteen minutes
Our blacklist
Log in
Username:    Password:      Log me on automatically each visit    

New posts New posts    No new posts No new posts    Forum is locked Forum is locked


© 2007-2008 Informe.com. Get Free Forum Hosting
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
 :: 
design by HTML WEBOLDAL RETRO + KMF